Inne

We wtorek, 10 marca br. na Wydziale Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami spółek z grupy kapitałowej Remontowa Holding.

W ramach spotkania, które potrwa w godz. 10:00-14:00, zostanie ogłoszony nowy program stypendialny i stażowy dla studentów Politechniki Gdańskiej.

Od godz. 10:00 przedstawiciele spółek: Gdańska Stoczni Remontowa SA, Remontowa Shipbuilding SA, Remontowa Marine Design & Consulting, Remontowa Electrical Solutions, Remontowa LNG Systems i Remontowa Lighting Technologies, będą udzielać informacji na temat praktyk, stypendiów i ofert pracy.

Stoiska firm będzie można znaleźć w holu na I piętrze budynku Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej. Prezentacje firm zaplanowano na godz. 11:00 w audytorium Profesora Sipowicza (I piętro, budynek WOiO).

Na wszystkich uczestników wydarzenia będzie czekało drugie śniadanie.

Remontowa Holding to największa stoczniowa grupa kapitałowa w Polsce, lider branży przemysłowej w regionie, która skupia ponad 20 firm. To także jeden z największych pracodawców na Pomorzu. Dysponuje jednym z największych okrętowych biur projektowych w Europie oraz znanymi w kraju i na świecie spółkami działającymi w segmencie produkcji wyspecjalizowanych maszyn i urządzeń, usług, a także w branży meblarskiej.

rel (WOiO PG)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter