Wydawnictwa

Obok serwisów internetowych i newsletterów w formie elektronicznej, jesteśmy także wydawcą tradycyjnych publikacji ukazujących się drukiem, takich jak branżowe magazyny promocyjne, gazety targowe oraz wydawnictwa customer publishing dla firm branży morskiej.

Polska na Morzu 

Miesięcznik 'Polska na Morzu' to najważniejsze informacje o branży morskiej w Polsce. Innowacyjne projekty inżynierii, statki i okręty, sylwetki ludzi morza. Artykuły, analizy wywiady i reportaże. 

Magazyn można kupić w popularnych sieciach sprzedaży jak Empik, Inmedio na terenie kraju oraz na stronie Polskanamorzu.pl . Polska na Morzu dostępna jest również poprzez aplikację 
na iOS oraz Android dzięki której czytelnik może mieć najnowsze wydanie zawsze pod ręką.

PNM 2020 23 v9 Strona 01 PNM 2020 25 v7 Strona 01 1 PNM 2020 24 v10 Strona 01

Poland@SEA

To wydawnictwo w języku angielskim poświęcone przemysłowi okrętowemu w Polsce. Magazyn, wydawany od roku 2005 każdego roku dystrybuowany na głównych światowych targach i wystawach morskich przedstawia szeroki zakres produktów i usług oferowanych na światowy rynek okrętowy przez firmy działające w Polsce.

Poland@Sea przedstawia działalność przedsiębiorstw pracujących na rzecz morza, szczególnie w segmencie projektowania i budowy nowych statków, remontu i przebudowy statków, platform offshore i innych obiektów pływających jak również w dziedzinie produkcji i dostaw wyposażenia okrętowego.

Magazyn stanowiąc najbardziej wszechstronny przegląd dokonań przemysłu budowy, naprawy i przebudowy statków w Polsce, prezentując stocznie, biura projektowe, wytwórców wyposażenia oraz dostawców rozmaitych usług kooperacyjnych dla tego przemysłu przedstawia najciekawsze techniczne i najbardziej innowacyjne rozwiązania, które wnoszą istotny wkład w rozwój światowego przemysłu okrętowego.

Przykładowe wydania:

 

Kliknij w okładkę, aby pobrać przykładowe wydanie

Gazeta Targowa Baltexpo

Jako stały partner medialny Międzynarodowych Targów i Konferencji BALTEXPO jesteśmy także wydawcą Gazety Targowej BALTEXPO, która ukazuje się podczas każdego dnia Targów.

Celem wydawnictwa jest informowanie wystawców, uczestników i zwiedzających o najważniejszych wydarzeniach, konferencjach tematycznych i spotkaniach oraz ciekawych produkcjach i usługach oferowanych na Targach.

Zarówno dla wystawców jak i podmiotów zewnętrznych to unikatowa okazja zwrócenia uwagi zarówno na oferowane produkty i usługi jak i prezentacji wizerunkowej firmy.

Przykładowe wydania:

 

Kliknij w okładkę, aby pobrać przykładowe wydanie