Wydawnictwa

Obok serwisów internetowych i newsletterów w formie elektronicznej, jesteśmy także wydawcą tradycyjnych publikacji ukazujących się drukiem, takich jak branżowe magazyny promocyjne, gazety targowe oraz wydawnictwa customer publishing dla firm branży morskiej.

Poland@SEA

To wydawnictwo w języku angielskim poświęcone przemysłowi okrętowemu w Polsce. Magazyn, wydawany od roku 2005 każdego roku dystrybuowany na głównych światowych targach i wystawach morskich przedstawia szeroki zakres produktów i usług oferowanych na światowy rynek okrętowy przez firmy działające w Polsce.

Poland@Sea przedstawia działalność przedsiębiorstw pracujących na rzecz morza, szczególnie w segmencie projektowania i budowy nowych statków, remontu i przebudowy statków, platform offshore i innych obiektów pływających jak również w dziedzinie produkcji i dostaw wyposażenia okrętowego.

Magazyn stanowiąc najbardziej wszechstronny przegląd dokonań przemysłu budowy, naprawy i przebudowy statków w Polsce, prezentując stocznie, biura projektowe, wytwórców wyposażenia oraz dostawców rozmaitych usług kooperacyjnych dla tego przemysłu przedstawia najciekawsze techniczne i najbardziej innowacyjne rozwiązania, które wnoszą istotny wkład w rozwój światowego przemysłu okrętowego.

Przykładowe wydania:

 

Kliknij w okładkę, aby pobrać przykładowe wydanie

Gazeta Targowa Baltexpo

Jako stały partner medialny Międzynarodowych Targów i Konferencji BALTEXPO jesteśmy także wydawcą Gazety Targowej BALTEXPO, która ukazuje się podczas każdego dnia Targów.

Celem wydawnictwa jest informowanie wystawców, uczestników i zwiedzających o najważniejszych wydarzeniach, konferencjach tematycznych i spotkaniach oraz ciekawych produkcjach i usługach oferowanych na Targach.

Zarówno dla wystawców jak i podmiotów zewnętrznych to unikatowa okazja zwrócenia uwagi zarówno na oferowane produkty i usługi jak i prezentacji wizerunkowej firmy.

Przykładowe wydania:

 

Kliknij w okładkę, aby pobrać przykładowe wydanie