Portal

PortalMorski.pl to internetowy portal ludzi morza. Jako wszechstronne medium informacyjne, służy szeroko rozumianej społeczności ludzi, którzy poprzez swoją pracę i drogę życiową, działalność zawodową, biznesową, zainteresowania, pasje, hobby, formy spędzania wolnego czasu i wszelkie inne formy aktywności życiowej są i czują się związani z morzem. Portalmorski.pl jest oficjalnie zarejestrowanym tytułem prasowym.

PortalMorski.pl to:

Codzienne informacje i przeglądy mediów krajowych i zagranicznych

Relacje video z najważniejszych wydarzeń w gospodarce morskiej w Polsce i na świecie

Najwięcej ofert pracy na morzu i lądzie

Najdłużej działający portal dedykowany morzu w polskim internecie na rynku od 2004 roku

Największy zasięg i najliczniejsza grupa odbiorców

Najwyższa liczba unikalnych użytkowników i odsłon wśród portali poświęconych morzu

Najwyższa pozycja w rankingach popularności witryn wśród podobnych portali tematycznych w Polsce wg wskaźników mierzących ruch w światowym internecie

Najlepsze miejsce na skuteczną reklamę Twojej Firmy

PolandatSea.com

To serwis internetowy w języku angielskim informujący o polskiej gospodarce morskiej w aspekcie współpracy międzynarodowej polskich i zagranicznych podmiotów. Stanowi wybór treści prezentowanych w polskiej wersji serwisu PortalMorski.pl przeznaczonych dla zagranicznego odbiorcy.

Jest adresowany do polskich firm działających na globalnym rynku, do zagranicznych podmiotów współpracujących z polskimi partnerami handlowymi jak również do wszystkich zainteresowanych polskim rynkiem.