Żegluga

Pasażerowie, którzy wybiorą się w najbliższym czasie w podróż należącym do Stena Line promem Stena Danica, będą mieli szansę poczuć się jak... na Karaibach. Wszystko za sprawą bardzo interesującej inwestycji, której doczekała się ta jednostka.

Panoramiczne okna 360 stopni, palmy czy tropikalne drinki – to zaledwie kilka składowych niezwykłego projektu, który został właśnie zrealizowany na pokładzie promu Stena Danica. Armator przyznaje, że cała realizacja została zainspirowana Karaibami. Dla pasażerów, którzy pływają przez Kattegat, ma to być zupełnie nowe, pozytywnie zaskakujące doświadczenie.

Oprócz panoramicznych okien, które pojawiły się na pokładzie słonecznym, jednym z trzonów nowej inwestycji jest bar o nazwie The Reef Bar, który może pomieścić 350 gości. Lokal ma przyciągać niesamowitą atmosferą, na którą, poza egzotycznym wystrojem, wpływ będą miały serwowane tam tropikalne drinki, inspirowana Karaibami kuchnia i grana na żywo muzyka.

Ta znacząca inwestycja, która ma uatrakcyjnić podróżowanie – całość pochłonęła 25 milionów koron szwedzkich (ok. 10 milionów złotych) – to pokłosie doskonałych wyników osiąganych przez armatora w tym regionie, szczególnie w okresie wakacyjnym.

Więcej >>>

PromySkat.pl

+1 A kiedy w Polsce takie bajery??
Ciekawe kiedy zmienią wystrój wnętrz na Polonii. Pływam tym promem 11 lat i nic się tam nie zmienia, ale trzeba przyznać, że jest bardzo dobrze zachowany i czyściutki.
17 kwiecień 2018 : 11:42 DaGa Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Newsletter