Stocznie, Statki

Solidarna Polska zamierza powiadomić Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego o sytuacji w upadłej Stoczni Szczecińskiej - zapowiedziała podczas wizyty w stolicy Pomorza Zachodniego wiceprezes partii Beata Kempa. Posłanka uważa, że ktoś może złomować majątek dawnego zakładu.

Parlamentarzystka pisała już do resortu skarbu. Jej zdaniem odpowiedzi są wymijające. - Minister nie zwrócił uwagi na straty, jakie to może przynieść budżetowi państwa, a okazuje się, że złomowanie może uderzać w interes ekonomiczny państwa - mówiła Kempa.

Wiceprezes Solidarnej Polski chce jutro spotkać się z byłym zarządem stoczni. - Chciałabym poznać dane, statystyki i przekazać je ABW - dodała.

Kilka miesięcy temu właściciel terenów po dawnym zakładzie - Towarzystwo Finansowe Silesia - potwierdził, że jeden z dzierżawców chciał wywieźć część maszyn.

Natalia Skawińska

0 to nic nie da
ABW to zbrojne ramię tuska - kata stoczni polskich.
29 listopad 2012 : 10:56 Guest Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
0 prawo własności
"...właściciel terenów po dawnym zakładzie..."
ciekawe, czy prawo własności do tego co po szczecińskiej jest ograniczone
sądzę, że nie a w takim razie właściciel może robić co mu się żywnie podoba z własną własnością - ciągle nas irytuje, że sąsiad jest inny, albo ma kilka drogich samochodów, albo stado starych rzęchów, które w obu przypadkach psują nam krew
teren ma być wyczyszczony i przygotowany do inwestycji, więc brać się koledzy za czyszczenie - rdza sama wszystkiego nie zje :)
29 listopad 2012 : 19:50 Guest Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Źródło:

Newsletter