Inne

Od 16 maja Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku zacznie ponownie otwierać do zwiedzania swoje oddziały. Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa narodowego podało w środę, że niektóre instytucje kulturalne, w tym muzea, mogą wznowić swoją działalność od 4 maja.

Rzecznik prasowy Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku Aleksandra Pielechaty poinformowała, że otwarcie NMM, po zamknięciu spowodowanym epidemią koronawirusa, nastąpi w dwóch fazach.

Otwarcie dla zwiedzających odbędzie się stopniowo i rozpocznie się od otwarcia sal muzealnych siedziby głównej Narodowego Muzeum Morskiego - Spichlerzy na Ołowiance. Stopniowo otwierać będziemy resztę oddziałów, w tym statki muzealne: statek-muzeum Sołdek w Gdańsku oraz Dar Pomorza w Gdyni. Planujemy rozpoczęcie II fazy na 16 maja - podała Pielechaty.

Wyjaśniła, że obecnie, obok działań zmierzających do zapewnienia wszystkim pracownikom NMM środków ochrony, opracowywane są procedury bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego zarówno dla pracowników muzeum, jak i zwiedzających.

Fot.: Sławomir Lewandowski / PORTALMORSKI.PL

0 Przykład upadku etosu dziennikarza
Chamska reklama w bloku informacyjnym.
Po zwróceniu uwagi zablokowanie komentowania.
"Dziennikarstwo" na poziomie osadów dennych.
Link:
https://www.portalmorski.pl/inne/45061-jakie-umiejetnosci-wplywaja-na-lepsze-perspektywy-zatrudnienia-wsrod-marynarzy
30 kwiecień 2020 : 11:45 Granatowy Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
-1 Jest jak wół napisane: "artykuł sponsorowany"
Nie chcesz, nie czytasz. Portale internetowe to firmy, które muszą się z czegoś utrzymywać np. z reklam lub raz na jakiś czas z artykułów sponsorowanych. Czego nie rozumiesz?
30 kwiecień 2020 : 21:51 adam45 Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Źródło:

Newsletter