Porty, logistyka

Na terenie terminalu DCT Gdańsk kierowcy wewnętrznych ciągników IMV oraz naczep wspólne utworzyli serce. To wyraz podziękowania i szacunku dla zaangażowanych w codzienną pracę i wykonywanie swoich obowiązków mimo panującej pandemii.

To serce jest również dla wszystkich, którzy nieprzerwanie pracują, aby logistyczny łańcuch dostaw nie został przerwany, po to, aby każdy z nas mógł nabyć produkty niezbędne do życia - informuje DCT Gdańsk. Serce ustawione jest z naszych wewnętrznych ciągników IMV oraz naczep. Szczególne wyrazy uznania dla naszych wprawionych kierowców, którzy ustawiali pojazdy w kształt serca - jak się domyślacie, nie robią tego na co dzień.

Pomimo restrykcji związanych z COVID-19, przeładunki na terminalu DCT Gdańsk odbywają się bez zmian, ale z zachowaniem najwyższej ostrożności i dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników.

Aby DCT Gdańsk mógł sprawnie funkcjonować w tym okresie, niezbędne jest, aby zarówno pracownicy, jak i załoga przypływających statków dostosowali się do odpowiednich wytycznych. Terminal jest w stałym kontakcie z Inspekcją Sanitarną oraz Kapitanatem Portu.

AL, rel (DCT Gdańsk)

0 Kierowca
A Kierowcy zewnętrzni co wywożą i przywożą kontenery są wrzodem na tyłku. Nawet nie można do toalety stanąć czyli zaplecze sanitarnego nie ma już w ogóle. Inna sprawa te betony przy kiosksch wjazdowych są za wąsko rysuje się jak nie lusterka to zderzaki bo ktoś mądry z biura pod wymiary osobówki to zrobił. Zanim zaczniecie się czymś chwalić to posłuchajcie normalnych kierowców i zmieńcie podstawowe utrudnienia. Pozdrawiam.
29 kwiecień 2020 : 19:00 Karolcio14 | Zgłoś
-2 Komedia
Widocznie nie potrafisz jeździć, codziennie tam wjeżdżam i nigdy nic nie zarysowałem.
29 kwiecień 2020 : 19:39 Też kierowca | Zgłoś
+2 Bramki dct
Też tam wjeżdżam dość często i też nigdy nie zarysowałem ale uważam że kolega ma rację. Trochę przyciasne jak na zestaw.
29 kwiecień 2020 : 23:23 Zwolak | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4724 4.5628
EUR 4.633 4.7266
CHF 4.7706 4.867
GBP 5.4757 5.5863

Newsletter