Stocznie, Statki

Spore zmiany czekają pasażerów, którzy korzystają z przepraw realizowanych przez prom Red Eagle. Należąca do Red Funnel jednostka zostanie objęta programem modernizacji floty. Jej przebudowa pochłonie w sumie ok. 3 milionów funtów (blisko 15 milionów złotych).

Modernizacja statku należącego do brytyjskiego przewoźnika ma ruszyć w styczniu 2018 r. W ramach tego projektu na statku mają się pojawić nowe miejsca siedzące; gruntowny remont przejdzie pokład B, gdzie pojawią się m.in. nowe toalety. Na pokładzie A do użytku oddana zostanie nowa strefa adresowana do pasażerów podróżujących ze zwierzętami oraz klub dedykowany osobom, które podczas rejsu poszukują wyjątkowych doświadczeń.

Oprócz tego pasażerowie będą mogli liczyć na dostęp do sieci Wi-Fi o dużej przepustowości, pojawią się ładowarki USB, klimatyzacja oraz dostęp systemu rozrywki pokładowej.

„Cieszymy się, że możemy to ogłosić krótko po zamówieniu jednostki Red Jet 7” - powiedział Kevin George z firmy Red Funnel. „Modernizacja promu Red Eagle spowoduje, że wnętrza nabiorą nowego, charakteryzującego się nowoczesnością wyglądu, co łączy się z doświadczeniem podróży na najwyższym światowym poziomie”.

Prace, które rozpoczną się na początku przyszłego roku, mają zostać zakończone przez startem letniego rozkładu rejsów, który zacznie obowiązywać pod koniec marca 2018 r.

Głównym wykonawcą odpowiedzialnym za modernizację będzie firma Trimline. Remont zostanie przeprowadzony w Southampton. Będzie to już kolejna modernizacja promu wchodzącego w skład floty Red Funnel. Wcześniej prace prowadzone były na jednostkach Red Falcon oraz Red Osprey, które zyskały nowe oblicze odpowiednio w 2014 i w 2015 r.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Źródło:

Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.463 4.5532
EUR 4.6486 4.7426
CHF 4.6703 4.7647
GBP 5.4253 5.5349

Newsletter