Inne

"Wciąż zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego kierunku studiów? Nie wiesz, która uczelnia wyższa jest dla Ciebie najlepsza? Przyjdź na Dzień Otwarty Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, a pomożemy Ci wybrać spośród 9 kierunków studiów i 43 specjalności" - zachęca Uniwersytet Morski w Gdyni. 

Dzień Otwarty na uczelni zaplanowano w piątek, 12 kwietnia w godzinach od 9 do 14 w budynku głównym uczelni (ul. Morska 81-87, Gdynia) oraz w budynku Wydziału Nawigacyjnego (al. Jana Pawła II 3, Skwer Kościuszki w Gdyni). Dla kogo organizowano jest to wydarzenie? Dla wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych i nauczycieli. 

Tego dnia studenci opowiedzą o uczelni, tajnikach studiowania oraz życiu studenckim, a w auli T. Meissnera swoją działalność zaprezentują Koła Naukowe. Otwarte dla zwiedzających zostaną również najnowocześniejsze laboratoria na Wydziale Elektrycznym, Mechanicznym, Nawigacyjnym oraz Przedsiębiorczości i Towaroznawstwa. 

Szczegółowy program już wkrótce.

Grupy powyżej 10 osób zainteresowane zwiedzaniem laboratoriów, a także osoby chcące wziąć udział w wykładach lub warsztatach tematycznych proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 5 kwietnia 2019 roku. 

rel (Uniwersytet Morski w Gdyni)

1 1 1 1