Inne

W dniach 24-26 kwietnia Bruksela jest po raz kolejny międzynarodową stolicą szeroko pojętego przetwórstwa rybnego. Ruszają targi SeafoodExpo Global – wydarzenie skupiające przetwórców związanych z globalnym rynkiem ryb i owoców morza. Ekspozycje odwiedza ponad 26 000 kupujących, dostawców oraz innych specjalistów ds. szeroko pojętego rynku rybołówstwa z ponad 140 krajów.

Targi organizowane od 24 lat w Brukseli, to dla polskich i światowych producentów rybnych najbardziej prestiżowa impreza, pozwalająca na szeroką promocję polskich produktów wśród kupujących, dostawców oraz przedstawicieli branży przetwórstwa. Co roku na targach prezentuje się około 1700 wystawców z 80 krajów z całego świata.

W trakcie wydarzenia uczestnicy mają możliwość pozyskania źródeł nowych produktów, nawiązania kontaktów z profesjonalistami z branży, odbywają spotkania z dostawcami. Jest to jedyne miejsce, w którym spotyka się globalny przemysł rybny.

Po raz drugi w historii targów, Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej prezentuje stoisko narodowe. Na miejscu wyróżnione są produkty naszych rodzimych producentów i przetwórców. W tym roku ekspozycja charakteryzuje się dużą powierzchnią oraz reprezentacyjnym stylem. Podczas targów wystawcy mają możliwość promowania polskich produktów najwyższej jakości, które są cenione na całym świecie.

rel (MGMiŻŚ)

1 1 1 1

Newsletter