Inne

Piękne jachty, luksusowe łodzie motorowe, szybkie skutery oraz nowoczesny sprzęt żeglarski – z tym wszystkim mogą kojarzyć się Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA, które od 8 do 11 marca 2018 roku odbywać się będą w warszawskim centrum EXPO XXI. W stołecznym mieście nie zabraknie akcentów związanych z Żeglarską Stolicą Polski.

Zimą w Warszawie i Katowicach, latem w Gdyni – targi WIATR i WODA mają dwa oblicza: na lądzie i wodzie. Pierwsza z tegorocznych odsłon największej w kraju branżowej imprezy wystawienniczej rusza już dziś.

Jubileuszowa, trzydziesta edycja targów WIATR i WODA zapowiada się wyjątkowo – w Warszawie zaprezentuje się rekordowa liczba wystawców. Na terenie centrum EXPO XXI nie zabraknie gdyńskiego stoiska, a dyrektor Gdyńskiego Centrum Sportu Marek Łucyk opowie o czynnikach, które sprawiają, że miasto z morza i marzeń można nazywać Żeglarską Stolicą Polski.

Między ekspozycjami spotkać będzie można gwiazdy sportów wodnych: olimpijczyków, zawodników regatowych, podróżników i odkrywców.

Targi organizują spółki YACHT EXPO i Murator EXPO, przy partnerskiej współpracy Magazynu Sportów Wodnych ŻAGLE. Partnerem strategicznym Targów jest Gdynia – Żeglarska Stolica Polski, sponsorem – firma Henri Lloyd, w roli partnera wspierającego debiutuje firma Excellence in Education.

Gdynia.pl

1 1 1 1

Newsletter