Inne

Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2018 odbędzie się w dniach 11-12 kwietnia w Centrum wystawienniczo-kongresowym AmberExpo. Organizatorem wydarzenia jest spółka Kurier Kolejowy. 

Pierwszego dnia Forum odbędzie się panel dyskusyjny dot. Projektów rozbudowy kolejowych szlaków komunikacyjnych łączących Europę i Azję. W dyskusji wezmą udział: Margułan Baimukhan, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny Kazachstanu w Polsce, Przedstawiciele zarządów kolei w Azerbejdżanie, Białorusi, Chinach, Estonii, Gruzji, Iranie, Kazachstanie, Litwie, Łotwie, Mongolii, Polsce, Rosji i Ukrainie oraz nadkom. Tomasz Obiedziński Zastępca Naczelnika w Krajowej Administracji Skarbowej. Uczestnicy panelu postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak zwiększyć atrakcyjność transportu kolejowego.

Moderatorami dyskusji będą: profesor Zubaida Aspayeva, Chairperson of OSJD Commission on Freight oraz Tomasz Krawczyk z Business Development Director, IT-Logistics Sp. z o.o.

W tegorocznej, dwudniowej edycji Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2018, po raz kolejny wezmą udział  Przedstawiciele Zarządu Morskiego Portu Gdańsk i Zarządu Morskiego Portu Gdynia. 

rel (Kurier Kolejowy Sp. z o.o. Sp.k)

1 1 1 1

Newsletter