Stocznie, Statki

ORLEN Oil, producent i dystrybutor środków smarowych wchodzi w segment rynku olejów żeglugowych. Nowa gama olejów do statków żeglugi śródlądowej oraz morskiej, w tym statków pasażerskich, promów, kutrów rybackich oraz innych jednostek pływających została starannie opracowana, by odpowiadać na obecne wyzwania rynku.

Kompleksowa linia produktów obejmuje 7 olejów, spełniających wymagania najważniejszych producentów silników okrętowych, w tym MAN Augsburg, Pielestick, Wartsila, New Sulzer Diesel oraz aktualne normy dotyczące dbałości o środowisko naturalne. Stosowanie olejów Monsun to pewność, że silnik każdej jednostki pływającej, niezależnie od wielkości i przeznaczenia, pracuje prawidłowo i niezawodnie, nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji.

Nowoopracowane produkty z linii Monsun są zamienne i mieszalne z olejami innych marek, przy zachowaniu tych samych parametrów.

W ramach planów rozwoju sprzedaży, trwają poszukiwania dystrybutorów w Europie, by móc objąć dystrybucją obszar basenu Morza Bałtyckiego, Północnego, Śródziemnego i Czarnego. 

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.3004 4.3872
EUR 4.6425 4.7363
CHF 4.6642 4.7584
GBP 5.2651 5.3715

Newsletter