Rybołówstwo

Krzysztof Sławski został nowym Głównym Inspektorem Rybołówstwa Morskiego - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Akt powołania na Głównego Inspektora Rybołówstwa Morskiego wręczył w poniedziałek Krzysztofowi Sławskiemu wiceminister rolnictwa Krzysztof Ciecióra - przekazano w komunikacie resortu rolnictwa.

Główny Inspektor Rybołówstwa Morskiego (GIRM) odpowiada za monitoring przestrzegania przepisów o rybołówstwie morskim i organizację rynku rybnego, a także za koordynację działań Polski w ramach realizacji celów wspólnej polityki rybołówstwa. Wykonuje on swoje obowiązki poprzez Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego z siedzibą w Słupsku.

Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego powołano na podstawie nowelizacji ustawy z listopada 2018 r. o rybołówstwie morskim oraz niektórych innych ustaw. Główny Inspektor Rybołówstwa Morskiego jest powoływany przez premiera na wniosek ministra właściwego do spraw rybołówstwa.

maja/ mick/

-50 Ciekawe
czy też jest pro-paszowy i będzie dalej przymykał oczy na przekręty jak poprzednik i czy będzie dalej nękał małe łodzie zamiast zająć się prawdziwymi szkodnikami.
17 styczeń 2023 : 09:15 Pan Kogito | Zgłoś
+15 Poprzedni inspektor nie gnębił przybrzeżnych rybaków
Dlatego minister Cieciura go wyrzucił i zlikwidował inspektorat w Helu.
17 styczeń 2023 : 10:43 Ustecki | Zgłoś
-30 Krzysztof Ciecióra najlepszym polskim ministrem
Tylko on uratuje polskie rybołówstwo
17 styczeń 2023 : 21:33 Krzysztof. | Zgłoś
+33 Krzysiek i Piotrek ciągną PiS do rynsztoka
Radny Sławski sam zgłosił się do tego konkursu. Było wolne miejsce, bo z pracy “wyleciał” jego kolega z partii PiS - były radny powiatowy z Parchowa - Marek Sildatk. Powody jego zwolnienia są dość kontrowersyjne. Więcej na ten temat napiszemy w najbliższym wydaniu darmowej gazety “Wieści z powiatu”.

Pracujący dotychczas jako szef bytowskiego oddziału KRUS Krzysztof Sławski wykorzystał okazję, że zwolniło się miejsce w tak prestiżowej instytucji, na tak wysokim szczeblu i do tego tak blisko, ponieważ Główny Inspektorat Rybołówstwa Morskiego ma swoją siedzibę w Słupsku. Złożył tzw. papiery i został głównym inspektorem. Nieoficjalnie wiadomo, że udało mu się tam dostać dzięki wstawiennictwu posła ze Słupska, rzecznika rządu Piotra Mullera.
19 styczeń 2023 : 18:35 Obserwator. | Zgłoś
+13 Kopiujcie ten post
Jutro nie będzie o nim wzmianki...a czerwoni będą się wybierać niebawem wszystkiego!!. Co tu dużo szukać, tego postu pewnie nie będzie w ciągu dwóch dni...taka wolnosc słowa....
19 styczeń 2023 : 20:17 corka rybaka | Zgłoś
+49 Właściwy człowiek na właściwym miejscu
Idealny kandydat na to stanowisko . Facet na wyrok za fałszowanie list wyborczych to i będzie posłuszny w fałszowaniu papierów dla komisji . Grunt do doświadczenie i doświadczenie . I żeby nie było że się wypomina komuś jego błędy w tak szczęśliwych momentach awansu zawodowego . W takich paskudnych czasach żyjemy że człowiekowi wywleką incydent :-). A bylejakości informacja robi się sensacją. Panowie inspektorzy przykład idzie z góry . Panowie rybacy chyba was Krzysztof docenił bo standard wysoko . :-)
19 styczeń 2023 : 21:21 Sprawiedliwy. | Zgłoś
+20 Tu jest coś na temat
W Bytowie nie będzie spokojnej kampanii. Starosta bytowski Jacek Żmuda-Trzebiatowski (PO), "przypomniał", że jego konkurent do rady powiatu Krzysztof Sławski (PiS), a kiedyś wicestarosta, miał wyrok za podrabianie list poparcia w wyborach samorządowych w 2010 roku.
- Nie jest dla mnie zaskoczeniem, że pan Sławski kandyduje. Byłem przekonany, że tak się stanie nawet wtedy, kiedy wypowiadał się on w mediach po wyroku jaki wówczas usłyszał, że wycofuje się z lokalnej polityki. Sławski wraca.Taka osoba na pierwszym miejscu. Jest on świeżo z wyrokiem za sprawy związane z wyborami - powiedział starosta. Po chwili dodał, że chodzi o wyrok sprzed czterech lat. Dla starosty jest to jednak świeża sprawa.
20 styczeń 2023 : 11:44 Obserwator. | Zgłoś
+34 Spaniały kandydat na urząd centralny
To pokazuje gdzie jest rybolowstwo w Polsce. Jest 30 lat wstecz i zegar tyka do tyłu....
20 styczeń 2023 : 18:09 corka rybaka | Zgłoś
+18 Tempo
Jeszcze nigdy Portalmorski tak szybko nie wstawił nowego tematu.
20 styczeń 2023 : 21:27 CórkaRybaka | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Źródło:

Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.2902 4.3768
EUR 4.6705 4.7649
CHF 4.6675 4.7617
GBP 5.3071 5.4143

Newsletter