Stocznie, Statki

Oczekiwany z dużą niecierpliwością w Brittany Ferries prom Honfleur nie zostanie dostarczony na czas. To spore rozczarowanie nie tylko dla władz Brittany Ferries, ale także dla wielu pasażerów, którzy już zdążyli dokonać rezerwacji.

Nowoczesny i ekologiczny prom LNG Honfleur miał być prawdziwym hitem w tegorocznej letniej ofercie francuskiego operatora. Zgodnie z planem, na trasie miał zadebiutować w czerwcu br. Już wiadomo, że tak się nie stanie. Niemiecka stocznia Flensburger Schiffbau Gesellschaft (FSG) nie zdąży dostarczyć statku na czas.

Przedstawiciele Brittany Ferries przyznali, że przygotowują się do rozmowy z przedstawicielami stoczni i oczekują konkretnej oferty, która pomoże zażegnać kryzys i jednocześnie zabezpieczy ważność kontraktu. - Firma ma nadzieję, że pojawi się ona w bardzo niedalekiej przyszłości - powiedzieli przedstawiciele Brittany Ferries o oczekiwanej propozycji rozwiązania problemu. - Wtedy też będzie można zaprezentować więcej szczegółów.

Armator przeprosił już pasażerów, którzy w związku z opóźnieniem nie będą mogli popłynąć nowoczesnym statkiem. Będą mogli oni skorzystać z przeprawy obsługiwanej przez prom Normandie.

Więcej >>>

PromySkat.pl

0 stocznia
No niech szwabiki sie streszczają z tymi pogadankami bo tu w trójmieście ludzie tracą robote przez nich, bo kasy brakuje żeby opłacić robote która już dawno popłyneła.... Zegar tyka
04 luty 2019 : 10:19 stocznia Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
0 Narodowy Prom
A co się dzieje z naszym narodowym promem w Stoczni Gryfia czy tam Szczecińskiej ?
Przecież niedługo wybory...
04 luty 2019 : 12:30 xcxc Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Newsletter