Żegluga

Operator promowy DFDS ponownie powita wczasowiczów na trasach do Francji od 10 lipca 2020 roku.

Firma, która podczas zamknięcia granic nieprzerwanie obsługiwała połączenia z Dover do Calais i do Dunkierki oraz z Newhaven do Dieppe otwiera swoje kursy dla turystów już w następny piątek. Podróżujący mogą łatwo dostać się do głównej sieci autostrad dzięki idealnemu rozmieszczeniu tras promowych DFDS. Kolejnym krokiem jest wjechanie na drogę i podziwianie zapierających dech w piersiach widoków Normandii i Bretanii lub urzekającej przyrody regionu Cote d’Opale w północnej Francji. Dogodnie zlokalizowane porty docelowe DFDS przybliżają wspaniałe francuskie destynacje, od których dzieli Cię rejs trwający zaledwie 90 minut lub dwie godziny na trasach z Dover i cztery godziny z Newhaven. Mnóstwo pięknych plaż, zabytków kulturalnych i historycznych oraz trasy rowerowe przez wsie i piesze wycieczki są w zasięgu ręki.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy powitać pasażerów na naszych trasach do Francji tego lata, aby mogli cieszyć się swobodą i świeżym powietrzem, które daje im podróż promem. Nasze zespoły ciężko pracowały przez cały okres zamknięcia, aby utrzymać przepływ niezbędnych towarów i pomóc podróżnym wrócić do domu. Teraz, gdy otwieramy się ponownie na wczasowiczów, nie możemy się doczekać, aby pomóc naszym pasażerom cieszyć się spokojnym i relaksującym początkiem letniej przerwy, na którą tak oczekują - powiedział Kasper Moos, dyrektor ds. krótkich tras i pasażerów w DFDS.

DFDS wprowadziło szereg środków bezpieczeństwa na pokładzie, aby zapewnić dobre samopoczucie pasażerów. Zapewnione zostały środki do dezynfekcji rąk w strefach pasażerów, zainstalowano ekrany Plexi Glass w punktach informacyjnych i kasach oraz ograniczono liczbę osób w sklepie na pokładzie w jednym momencie. Podczas wchodzenia i schodzenia z pokładu oraz w miejscach publicznych na pokładzie należy zawsze zakładać osłony twarzy lub maski.

rel (DFDS) 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Tagi:

Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4724 4.5628
EUR 4.633 4.7266
CHF 4.7706 4.867
GBP 5.4757 5.5863

Newsletter