Żegluga

Należący do Molslinjen prom Povl Anker czeka wielka modernizacja. Popularny statek, który ma już 41 lat, czekają wielkie zmiany na zewnątrz oraz wewnątrz.

Zbudowany w 1978 r. prom pełni obecnie funkcję promu rezerwowego, a duński armator zamierza przywrócić mu jego świetność. Dlatego statek przejdzie generalny remont. Całkowicie odmieni się wnętrze jednostki, ale również jej wygląd zewnętrzny – jednostce przywrócone zostaną barwy, jakimi mogła się pochwalić na początku.

- Povl Anker ma specjalne miejsca w sercach mieszkańców Bornholmu, a w związku z tym my ruszymy z renowacją w wielkim szacunkiem do pierwotnego jego wyglądu - powiedział Carsten Jensen z Molslinjen. - Od samego początku chcieliśmy, by Povl Anker został pomalowany w oryginalne kolory. To przyjemny statek i wyczekujemy jego nowych szat, które ujrzymy już w przyszłym roku.

Ale oprócz barw retro, w które wpisane zostanie logo Bornholmslinjen, w jakich funkcjonują wszystkie statki Molslinjen wyznaczone do obsługi połączeń na Bornholm, całkowitą metamorfozę przejdą wszystkie wnętrza promu służące pasażerom.

Więcej >>>

PromySkat.pl

1 1 1 1