Żegluga

Firma CLdN wprowadza do swojej oferty nowy serwis promowy. Statki operatora popłyną wkrótce na trasie Zeebrugge-Santander.

Przewoźnik poinformował, że nowe połączenie wystartuje w połowie września. Jednostki ro-ro popłyną pomiędzy popularnymi portami w Belgii i Hiszpanii dwa razy w tygodniu. W ten sposób wzrośnie poziom konkurencji w obsłudze połączeń pomiędzy Zeebrugge a północną częścią Hiszpanii. W tej chwili podobny serwis świadczy już kilku operatorów, w tym Finnlines. Równocześnie wzmocniona zostanie pozycja portu Zeebrugge, gdy chodzi o rynek połączeń do Hiszpanii.

Co ciekawe, nowy serwis będzie też obejmował zawinięcia do angielskiego Purfleet według następującego schematu: Zeebrugge-Santander-Zeebrugge-Purfleet-Zeebrugge. Jak podkreślił przewoźnik, nowy serwis pozwoli w związku z tym na uatrakcyjnienie oferty dla klientów z Wielkiej Brytanii, a uwzględniając fakt, że CLdN oferuje z belgijskiego portu ma połączenia z wieloma innymi portami, na nowej ofercie skorzystają również klienci ze Szwecji, Danii czy Irlandii.

Więcej >>>

PromySkat.pl