Porty, logistyka

W ramach wizyty u jednego z naszych najważniejszych partnerów biznesowych Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA miał okazję odwiedzić terminale kontenerowe MICT (Manila International Container Terminal), Subic Bay International Corp. oraz Cavite Gateway Terminal na Filipinach.

Podczas wizyty przedstawiciele Portu Gdynia zapoznali się z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi, jak i organizacyjnymi obowiązującymi na terminalu. Ważnym elementem była prezentacja strategii i podejścia firmy do rozwoju grupy w najbliższych latach. Przedstawiciele ICTSI w szczególności podkreślali filozofię prowadzenia przez nich biznesu i nastawienia na efektywność i samodzielność poszczególnych terminali.

- Zaprezentowaliśmy obecnie funkcjonujący Port Gdynia, a także plany rozwojowe i najbliższe inwestycje Portu. Z bardzo dużym zainteresowaniem spotkał się projekt pogłębiania akwenów jak i budowy Portu Zewnętrznego. Obie strony wyraziły chęć kontynuacji współpracy w przyszłości - skomentował Adam Meller, prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia.

Delegacja Portu Gdynia spotkała się na odrębnej wizycie z prezesem i współwłaścicielem grupy ICTSI panem Enrique Razon. Wizyta z pewnością w przyszłości zaowocuje dobrą współpracą i realizacją wielu projektów.

rel (Zarząd Morskiego Portu Gdynia SA)

-2 na tak.
Tam to jest port a nie jak w Gdyni port z osiedlami mieszkalnymi.
13 listopad 2019 : 13:51 Joahim | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4211 4.5105
EUR 4.6616 4.7558
CHF 4.6132 4.7064
GBP 5.4337 5.5435

Newsletter