Porty, logistyka

W tegorocznym Rankingu firm TSL Grupa DSV uplasowała się w pierwszej dziesiątce największych polskich operatorów logistycznych, zdobywając dwa wyróżnienia.

Już po raz 24. na łamach Dziennika Gazety Prawnej, publikowany jest prestiżowy Ranking firm TSL tworzony pod nadzorem merytorycznym Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, reprezentowanej przez prof. dr hab. Halinę Brdulak. W rankingu rokrocznie biorą udział największe polskie przedsiębiorstwa transportowe, spedycyjne i logistyczne.

Grupa DSV zdobyła w tym roku dwa wyróżnienia, plasując się na szóstym miejscu wśród polskich operatorów logistycznych pod względem przychodów z działalności TSL, które w ubiegłym roku wyniosły niemal 900 mln PLN. Dodatkowo operator, został wyróżniony w kategorii usług logistycznych, zajmując piątą pozycję, jako deklarowanej głównej działalności firmy.

- Cieszymy się, że po raz kolejny DSV zostało wyróżnione w tym prestiżowym rankingu. Widzimy, że ciężka praca naszych pracowników oraz zaufanie jakim obdarzają nas nasi Klienci powierzając nam obsługę swojego łańcuch dostaw, odzwierciedlone jest w dynamicznym rozwoju firmy, co z kolei przekłada się na rosnąca pozycję w rankingu – komentuje Sebastian Plesiński, dyrektor sprzedaży i marketingu DSV Road Sp. z o.o.

Ranking został przygotowany we współpracy z wydawcą Dziennika Gazety Prawna i objął 60 największych polskich firm sektora TSL. Nagrody i wyróżnienia osobiście wręczała prof. Brdulak podczas uroczystej Gali, która miała miejsce 12 czerwca w Warszawie.

rel (DSV)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4956 4.5864
EUR 4.6217 4.7151
CHF 4.7769 4.8735
GBP 5.4572 5.5674

Newsletter