Porty, logistyka

Jak dokonuje się przeładunku suchych i płynnych ładunków masowych? O tym będzie można się przekonać już w sobotę, 22 września zwiedzając Morski Terminal Masowy Gdynia. Podczas spotkania pracownicy terminalu m.in. przybliżą charakterystykę spółki i pokażą wykorzystywane technologie przeładunkowe.

Zainteresowani działalnością terminalu dowiedzą się także, na czym polegają działania służące zapewnieniu minimalnego oddziaływania na środowisko i najbliższe otoczenie, ze szczególnym uwzględnieniem technologii stosowanej do ograniczenia emisji pyłów.

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 22 września o godz. 11.00, a zakończy około godz. 13.00. Jego termin podyktowany jest mniejszym ruchem w terminalu, a co za tym idzie – kwestiami bezpieczeństwa osób odwiedzających i większą dostępnością terenu dla osób z zewnątrz. Ze względów organizacyjnych konieczne jest potwierdzenie udziału w spotkaniu do 18 września 2018 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze skopiowaną formułą zaprezentowaną poniżej:

W związku z zapisami na wydarzenie odbywające się na terenie Morskiego Terminalu Masowego Gdynia w dniu 22 września 2018 r. i podaniem przeze mnie: imienia, nazwiska oraz adresu e-mail wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o. do celów organizacyjnych spotkania.

Osoby uczestniczące w spotkaniu proszone są o stawienie się przy bramie wjazdowej na teren MTMG od ulicy Węglowej.

MTMG - Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o. pełni rolę terminalu uniwersalnego, świadcząc przez 24 godziny na dobę usługi przeładunkowe, składowania i sortowania suchych ładunków masowych takich jak węgiel, koks, ruda, zboża oraz pasze, biomasa, cukier, minerały, kruszywa, nawozy, jak również przeładunku płynnych ładunków masowych (w tym chemikaliów klas 3, 6, 8 i 9 wg kodu IMDG) oraz ropy i przetworów naftowych. MTMG usytuowany jest przy głównym wejściu do portu gdyńskiego i posiada doskonałe połączenie z systemem komunikacji drogowej oraz kolejowej.

Gdynia.pl / Marta Jaszczerska

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4227 4.5121
EUR 4.6593 4.7535
CHF 4.6272 4.7206
GBP 5.427 5.5366

Newsletter