Inne

Wojsko może do trzech dni zbudować most pontonowy na Wiśle, ale muszą być spełnione formalności ze strony miasta; liczę, że miasto stołeczne Warszawa skoordynuje działania, żeby most powstał jak najszybciej - mówił w środę szef MON Mariusz Błaszczak.

Szef MON mówił, że wojsko jest w stanie do 3 dni zbudować most pontonowy na Wiśle w związku z awarią "Czajki", jednak muszą zostać spełnione "formalności", które "leżą w gestii miasta stołecznego Warszawy".

Poranny sztab kryzysowy z udziałem przedstawicieli m.in. stołecznego ratusza i MPWiK ocenił jako "rozczarowujący".

Wojsko Polskie jest gotowe, żeby najdłużej do 3 dni pobudować most, natomiast ta inwestycja nie jest wciąż przygotowana - powiedział szef MON. - Liczę na to, że miasto stołeczne Warszawa, że administracja warszawska, że administracja prezydenta Trzaskowskiego jednak stanie na wysokości zadania i skoordynuje te wszystkie działania, żeby jak najszybciej most pontonowy powstał - dodał Błaszczak.

autor: Mateusz Roszak, Krzysztof Kowalczyk

-1 szok
Zamiast odrazu reagować jak wojsko może to teraz pan minister sie wymądrza...kiedys to by od razu wysłali bez zadnych formalnośći..Pisioroska propaganda..
02 wrzesień 2020 : 17:48 Jankoo | Zgłoś
+3 podwójny szok
no proszę ...od razu ...to platfusy spuszczają ścieki do Wisły ....po wizycie w ratuszu zamachowców ha ha ha .Wygląda na to że władze miasta jeszcze chciały by na tym zarobić. Niech wszyscy Polacy zapłacą za posiadanie tak yntelygentnego miasta z włodarzami najwyższego poziomu. Panu Rafałowi i jego świcie nie dałbym zarządzać nawet slamsami. Teraz wszystkie miasta nad Wisłą powinny wystawić rachunki W-wie za problemy które ich dotknęły . Najlepiej byłoby przenieść warszawiaków do Tczewa. Niech piją i kąpią się w tym co jest ich własnością. Teraz propaganda lemingów będzie wyła że woda w Wiśle jest czysta a wojsko to powinno już z trzy miesiące temu postawić most pontonowy...bez formalności i za darmo
03 wrzesień 2020 : 10:17 Tankoo | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Źródło:

Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.3937 4.4825
EUR 4.6494 4.7434
CHF 4.5871 4.6797
GBP 5.3969 5.5059

Newsletter