Stocznie, Statki

Związek Pracodawców FORUM OKRĘTOWE wybrał jednogłośnie nowego prezesa – został nim Adam Ruszkowski, prezes zarządu REMONTOWA HOLDING S.A.

Wyboru dokonano w trakcie Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia, zwołanego w związku ze śmiercią dotychczasowego prezesa – ś.p. Piotra Soyki. Z powodu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiczną, odbyło się ono w formie korespondencyjnej.

- Bardzo dziękuję przedstawicielom wszystkich podmiotów, skupionych w FORUM OKRĘTOWYM. Zostałem obdarzony ogromnym zaufaniem, dlatego też czuję wielką odpowiedzialność za dalsze losy naszej organizacji – mówi prezes Adam Ruszkowski.

- Za nami bardzo trudny rok, w którym ze względów bezpieczeństwa i troski o nasze zdrowie nie mogliśmy się bezpośrednio spotykać, rozmawiać i dyskutować. Wierzę, że najbliższa przyszłość przyniesie pod tym względem zmianę. Dlatego, raz jeszcze dziękując za powierzenie mi tej ważnej funkcji, życzę wszystkim zdrowych, spokojnych i przede wszystkim bezpiecznie spędzonych świąt Bożego Narodzenia. A w Nowym, 2021 roku niech nie opuszcza nas optymizm, pozytywna energia i siła do walki z wszelkimi przeciwnościami. Bądźmy dobrej myśli i obyśmy szybko wrócili do normalności, bezpośrednich spotkań i relacji – podkreśla nowo wybrany prezes FORUM OKRĘTOWEGO.

W najnowszym wydaniu „Strefy Biznesu” i w Internecie, Dziennik Bałtycki opublikował obszerną rozmowę z prezesem zarządu REMONTOWA HOLDING S.A.

Całość można przeczytać klikając w poniższy link:

Czytaj: 

Adam Ruszkowski prezes REMONTOWA HOLDING S.A.: Z kryzysów zawsze wychodzimy silniejsi

1 1 1 1

Newsletter