Stocznie, Statki

Jeden z należących do GNV (Grandi Navi Velci) promów sprawdzi się w najbliższym czasie jako hotel. Statek zacumowany jest w stoczni Damen Shiprepair w Brest. Będzie z niego korzystało 1000 osób.

Promy to fantastyczny środek transportu, który pozwala wygodnie podróżować, rozerwać się i wypocząć. Ale to sprawia, że może służyć do wielu różnych celów – tak jak tym razem, gdy jeden z promów zdecydowano się wykorzystać jako hotel. Chodzi o jednostkę GNV Azzurra, na której przez jakiś czas będzie zakwaterowanych ok. 1000 osób – będą to pracownicy biorący udział w pracach modernizacyjnych przy remontowanym we wspomnianej stoczni wycieczkowcu Seven Seas Navigator.

Dzięki postawieniu na takie rozwiązanie prowadzony w zakładach Damen remont może być bardziej efektywny. Pracownicy są w pobliżu miejsca pracy i działają przy modernizacji w systemie zmianowym przez dzień i noc. To pozwala zażegnać też wiele problemów logistycznych. Zakwaterowanie tak wielu pracowników w hotelach w mieście byłoby też niemożliwe ze względu na trudną dostępność miejsc noclegowych w Brest. Wyczarterowanie promu jest również niższe w porównaniu z korzystaniem z konwencjonalnych placówek, do których trzeba byłoby zapewnić też transport.

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter