Stocznie, Statki

Firma Deltamarin podpisała kontrakt, na mocy którego została partnerem wspierającym proces budowy nowych jednostek dla DFDS. Chodzi o dwa promy, które zostały niedawno zamówione przez duńskiego operatora z myślą o obsłudze połączeń na Morzu Bałtyckim.

Firma Deltamarin poinformowała o zawarciu umowy z chińską stocznią GSI (Guangzhou Shipyard International), która będzie głównym wykonawcą nowych promów ro-pax dla DFDS. Na mocy sygnowanego kontaktu, Deltamarin będzie świadczyć usługi doradcze oraz w zakresie usług inżynieryjnych. Będzie m.in. odpowiadać za przygotowanie dokumentacji projektowej – zarówno projektu podstawowego, jak i szczegółowego. To na niej spocznie też obowiązek sporządzenia projektu systemu Safe Return to Port (bezpieczny powrót do portu), który wymagany jest przez Międzynarodową Organizację Morską dla wszystkich nowych, dużych statków.

Nad rozwiązaniami, które obejmuje kontrakt, Deltamarin będzie pracować zarówno w swoich pracowniach w Finlandii, jak i w Chinach. Będzie przy tym współpracować z różnymi firmami z Europy. Wartość umowy opiewa na sumę 5 milionów euro.

Więcej >>>

PromySkat.pl

0 Koszmar z ulicy wiązów
O matko Boska Kazańska! jakie to brzydkie ! czym projektanci się naćpali że stworzyli taki maszkaron trzeba mieć nieźle zabełtaną równowagę estetyczną żeby stworzyć pudło na pudle aż łezka leci na wspomnienie pięknych dynamicznych linii wycieczkowców i transatlantyków z XX wieku.
29 marzec 2018 : 11:29 Ciapuła | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.6211 4.7145
EUR 4.6784 4.773
CHF 4.8463 4.9443
GBP 5.549 5.6612

Newsletter