Prawo, polityka

Grzegorz Witkowski został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury - poinformowano w poniedziałek wieczorem na Twitterze ministerstwa.

Urodzony w 1982 r. Grzegorz Witkowski studiował na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował w Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej, a w latach 2004-2007 kierował biurem Głównej Kwatery Harcerzy Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej.

W 2007 roku pracował w ówczesnym Ministerstwie Gospodarki Morskiej. Od grudnia 2015 pełnił funkcję Szefa Gabinetu Politycznego w Ministerstwie Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. W latach 2016-2020 Podsekretarz Stanu w tym resorcie.

Wieloletni wychowawca, instruktor ZHR w stopniu podharcmistrza. Długoletni współpracownik Stowarzyszenia Wspólnota Polska. Interesuje się historią i sportem. Żonaty, ojciec trójki dzieci: Krzysztofa, Karoliny i Urszuli.

rel (Ministerstwo Infrastruktury)

+9 Podharcmirz
Moze zna sie na rozbijaniu namiotow i gotowaniu grochowki , bo o gospodarce nie ma zielonego pojecia!!
22 grudzień 2020 : 08:10 Chopek Roztropek Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
+9 Kabaret
Nad infrastrukturą , techniką , technologią w Rzeczpospolitej czuwa harcerz po politologii ! To się w głowach normalnych ludzi po studiach technicznych nie mieści ! Biedny człowiek , chciał być politologiem , a tu każą mu zajmować się różnymi , skomplikowanymi branżami technicznymi , o których nie ma zielonego pojęcia . Nic dziwnego , że potrafią tylko likwidować wszystko w RP , jak najlepszą stocznię w Świnoujściu , zlikwidował też politolog lokalny , był w PO a obecnie w PiS , czyli bardzo jeszcze nieukształtowany politologicznie . Szkoda tylko kraju , majątku wypracowanego przez dziesięciolecia , oraz ludzi którzy potracili źródła utrzymania .
22 grudzień 2020 : 09:28 Stoczniowiec Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
+5 Żont
Ilość wiceministrów powala.
22 grudzień 2020 : 11:24 Balcerek Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
+6 specjalisci od rozpierduchy
to teraz 5 lat i padnie ministerskwo infra....Jak sie marek z grzeskiem za to zabiora.Jeszcze tylko tej stepki ze szczecina brakuje,bo to z tego solidne biurko mozna wyfasowac:)) czuwaj!!!
23 grudzień 2020 : 15:06 ktos78 Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Newsletter