Porty, logistyka

Już jutro, tj. w sobotę, 14 lipca w (Baltic Container Terminal) odbędzie się dzień otwarty. Organizatorzy przygotowują z tej okazji mnóstwo atrakcji. 

Tego dnia, w godzinach od 9 do 14, będzie możliwość m.in. przyjrzenia się pracy terminalu z bliska, terminalowym maszynom, a także przeładunkowi kontenerów na statku kontenerowym. Krajowa Administracja Skarbowa i Izba Celna w Gdyni przygotowała prezentację pracujących na terminalu skanerów stacjonarnego i mobilnego, prezentację pracy psa tropiącego, mini laboratorium oraz nietypowe eksponaty, które nielegalnie próbowano wwieźć do kraju. Portowa Straż Pożarna zaprezentuje swoje wozy bojowe i pokaz gaszenia pożaru, zaś pracująca w Porcie Gdynia firma Fairplay holowniki Polska udostępni do zwiedzania swoje jednostki, te najpotężniejsze i te mniejsze. Akwarium Gdyńskie jak zwykle zaproponuje interesujące prezentacje fauny i flory Bałtyku. Na swoim stoisku prezentować będzie okazy zza siedmiu mórz i rzek. Podwodny świat oglądać będzie można w skali mikro i makro - a wszystko to w atmosferze pikniku rodzinnego, dmuchanych zabawek dla najmłodszych, konkursów, oraz zabaw zręcznościowych.

Jak zapowiadają w komunikacie organizatorzy wydarzenia, podczas imprezy będzie można także wesprzeć gdyńskie Hospicjum Dziecięce Gdynia Bursztynowa Przystań. 

rel (BCT Gdynia)

0 A o mobbingu w BCT też była mowa w czasie tej imprezy?
A o mobbingu w BCT też była mowa w czasie tej imprezy?
19 lipiec 2018 : 07:22 Gerwazy | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 3.9089 3.9879
EUR 4.2408 4.3264
CHF 4.3848 4.4734
GBP 5.047 5.149

Newsletter