Inne

Wszyscy pracownicy słupskiego urzędu morskiego z automatu staną się pracownikami urzędów morskich czy to w Gdyni, czy to w Szczecinie; nikt nie zostanie zwolniony – powiedział w środę w Słupsku minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

Minister Gróbarczyk przyjechał w środę do Słupska, by spotkać się z pracownikami Urzędu Morskiego w Słupsku, który zgodnie z podpisanym przez ministra rozporządzeniem zostanie zniesiony 1 kwietnia 2020 r.

Chcę wszystkich zapewnić, że (…) nikt nie zostanie zwolniony, ponieważ wszyscy pracownicy z automatu staną się pracownikami urzędów morskich czy to w Gdyni, czy to w Szczecinie – powiedział minister Gróbarczyk dziennikarzom przed spotkaniem z załogą słupskiej administracji morskiej.

Zapewnił, że wszyscy pracownicy są potrzebni w nowej strukturze.

Mało tego, myślę, że będą mieli znacznie więcej możliwości rozwojowych, bo po to to tworzymy, by nie zamykać się tylko i wyłącznie w obszarze funkcjonowania, bardzo skromnym, Urzędu Morskiego w Słupsku, ale tak, aby urzędy morskie funkcjonowały poprzez właśnie elastyczną strukturę na całym wybrzeżu i mogły realizować z sukcesem swoje zadania – podkreślił Gróbarczyk.

W jego ocenie prowadzone inwestycje „wymagają bardzo elastycznej struktury urzędów morskich”, która nie pozwoli na zahamowanie realizacji zadań.

autor: Inga Domurat

Komentarze   

+6 poszukiwana, poszukiwany
uff odnalazł się.. po burzliwym roku wyborczym nasz Miś zasnął snem zimowym, ale jest już wrócił - poprawia Słupsk, a wiosną zobaczymy znowu go przy statywach będzie ratował Szczecin, Kędzierzyn i Trójmiasto, oj będzie się działo
29 styczeń 2020 : 20:41 premium Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
0 z automatu w Słupsku
Ta załogę UM w Słupsku, trzeba załatwić z ... automatu... Tak mówi GRÓBARCZYK.
30 styczeń 2020 : 10:27 wacwac Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
+1 To się w głowie nie mieści
Muszę z przykrością powiedzieć ze głosowałem na PiS i się bardzo zawiodłem to co oni wyprawiających się w głowie nie mieści,już nigdy nie zagłosuje na tych dziadów
30 styczeń 2020 : 20:48 Krzysiek2 Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
-1 UM w Słupsku
Tak szczerze, to jeszcze nie dowiedziałem się, dlaczego jest likwidowany UM w Słupsku!
31 styczeń 2020 : 11:58 Jello Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Źródło: