Inne

Prawie 300 samorządowców i przedstawicieli firm zapowiedziało udział w rozpoczynającej się 10 kwietnia Konferencji i Wystawie WaterExpo.

Tematyka WaterExpo obejmuje z jednej strony problematykę żeglugi śródlądowej i jej integracje z infrastrukturą kolejową i drogową, z drugiej zaś - dystrybucję i uzdatnianie wody, sprawy bezpieczeństwa przeciwpowodziowego i przeciwdziałania skutkom suszy.

Podczas dwóch dni konferencji i wystawy omawiane będą także modele finansowania inwestycji i przeprowadzone warsztaty dla samorządów z zakresu PPP.

W dyskusji podczas WaterExpo wystąpi ogółem ponad 40 mówców, w tym przedstawiciele kierownictw ministerstw gospodarczych, członkowie zarządu Wód Polskich, przedstawiciele władz samorządowych województw i miast położonych nad Odrą i Wisłą, eksperci z kraju i zagranicy.

Głównym partnerem projektu jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, posiadające plany inwestycyjne, których wartość przekracza 60 milionów euro.

Ze zbiorowym stoiskiem wystąpi Netherlands Water Partnership, zrzeszające holenderskie firmy z sektora budownictwa wodnego.

WaterExpo potrwa do 11 kwietnia.

Bliższych informacji udziela: Katarzyna Maciąg, tel.: +48 22 849 60 06, kom: +48 664 307 120, lub na stronie https://waterways.ztw.pl/

Informacje organizacyjne:

Godziny otwarcia - 8:30-14:00
Ceremonia otwarcia - godz. 9:30
Sesja inauguracyjna - godz. 10:00

Adres: Pałac Kultury i Nauki plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

rel (Zarząd Targów Warszawskich SA)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter