Inne

Miesięcznik POLSKA NA MORZU jest już dostępny w wersji cyfrowej na urządzeniach mobilnych działających pod systemami Android oraz iOS.

Teraz masz dostęp do Twojego miesięcznika z każdego miejsca na Ziemi. Raz w miesiącu otrzymasz na swoje urządzenie mobilne nowe wydanie, zawierające wszystkie artykuły z wydania drukowanego, po które możesz sięgać w dowolnym miejscu i czasie, również bez dostępu do Internetu.

Aby uzyskać dostęp do cyfrowych wydań miesięcznika POLSKA NA MORZU, zainstaluj na swoim urządzeniu mobilnym bezpłatną aplikację POLSKA NA MORZU, którą już teraz znajdziesz w sklepach App Store i Google Play.

 

Aplikacja działa na urządzeniach pracujących w systemie iOS (iPad, iPhone) oraz Android. Po jej pobraniu i zainstalowaniu znajdziesz tam wydanie listopadowe oraz archiwalne numery miesięcznika. O pojawieniu się kolejnych będziesz automatycznie powiadamiany.

Cena pojedynczego e-wydania wynosi 8,99 zł, ale listopadowy numer miesięcznika (5/2018) aż do 28 lutego 2019 roku będzie dostępny BEZPŁATNIE! Pobierz, czytaj, polecaj znajomym!

Bezpośrednio w aplikacji możesz wykupić automatycznie odnawialną subskrypcję (kwartalną, półroczną lub roczną), a już niebawem wprowadzimy możliwość zamawiania w jednym miejscu prenumeraty naszego miesięcznika w dowolnej formie: drukowanej, cyfrowej lub łączonej (druk + e-wydanie).

Miłej lektury!

Zasady użytkowania aplikacji i polityka prywatności

-3 e-kiosk
Gdyby było dostepne w e-kiosk.pl to bym kupił. Ale dla jednego czasopisma żal instalować aplikację.
Tym bardziej, że nie można jej zainstalować w laptopie.
16 grudzień 2018 : 09:49 MichałS Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Newsletter