Inne

Politechnika Gdańska zaprasza absolwentów studiów II stopnia z roku 2017 do udział w Konkursie RINA-KORAB, a absolwentów i studentów ostatniego semestru studiów I stopnia do udziału w IV edycji Konkursu OiO4um.

Prestiżowy Konkurs RINA-KORAB wyłoni najlepsze prace dyplomowe magisterskie obronione w roku 2017. Laureaci Konkursu uzyskają bezpłatne roczne członkostwo w Towarzystwie Okrętowców Polskich KORAB oraz w The Royal Institution of Naval Architects RINA, a Zwycięzca Konkursu dodatkowo kolejny rok bezpłatnego członkostwa w obu organizacjach, a także nagrodę pieniężną. Termin zgłoszenia prac mija 1 lutego. 

Z kolei celem Konkursu OiO4um jest promowanie innowacyjnych rozwiązań inżynierskich opracowanych przez studentów WOiO PG, które mogłyby znaleźć zastosowane w przemyśle oraz stworzenie podstawy do racjonalnej naukowej rywalizacji wśród studentów, co będzie sprzyjać podwyższeniu jakości kształcenia. Laureaci otrzymają możliwość podjęcia płatnego stażu w przemyśle, opublikowania i promowania swojej pracy, a także nagrody pieniężne. Konkurs jest organizowany wspólnie przez Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Związek Pracodawców Forum Okrętowe.

Termin zgłoszenia prac do Konkursu OiO4um mija 1 marca 2018 roku. 

Regulamin Konkursu OiO4um 

Rel (Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa, Politechnika Gdańska)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter