Fotorelacje

{no-article-gallery}

Przynajmniej dwa duże okręty desantowe Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, w tym śmigłowcowiec typu "Wasp", weszły w sobotę na Bałtyk. W niedzielę, około południa były niedaleko Karlskrony i mogły podążać w kierunku wschodniego Bałtyku (np. do Zatoki Fińskiej) lub środkowego (ku wschodniemu wybrzeżu Szwecji). Jak donoszą źródła amerykańskie - okręty "spóźniły" się do Europy.

>> Czytaj więcej

Fot.: US Navy

1 1 1

Deprecated: Non-static method ModCurrencyHelper::getData() should not be called statically in /home/portalm/domains/portalmorski.pl/public_html/modules/mod_currency/mod_currency.php on line 16

Deprecated: Non-static method ModCurrencyHelper::getCache() should not be called statically in /home/portalm/domains/portalmorski.pl/public_html/modules/mod_currency/helper.php on line 94

Deprecated: Non-static method ModCurrencyHelper::showData() should not be called statically in /home/portalm/domains/portalmorski.pl/public_html/modules/mod_currency/helper.php on line 95
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 3.6182 3.6912
EUR 4.2232 4.3086
CHF 4.5137 4.6049
GBP 4.8868 4.9856

Newsletter