Żegluga

Viasea Shipping rozwija swoją działalność i już w marcu, otwiera nowe oddziały w Gdyni i Kłajpedzie. Połączenia na morzu bałtyckim będą w 100% obsługiwane przez firmę Viasea.

Gdynia - Norwegia

Współpraca z liniami kontenerowymi zostaje zakończona, a nowo zatrudniony personel jest gotowy do działania. Ustalone wcześniej połączenie do Norwegii będzie odbywało się według poprzedniego harmonogramu, ale od 18 marca obsługiwane będzie przez Viasea Shipping.

Niezawodne usługi short sea z Gdyni / Kłajpedy do Norwegii to bardzo ważna usługa dla eksportu z północnej części Europy. Otwarcie własnych oddziałów w Gdyni / Kłajpedzie pozwoli nam dobrze zadbać o naszych obecnych klientów, a także rozwinąć działalność i umocnić pozycję w tym obszarze - mówi Morten Pettersen, dyrektor zarządzający Viasea Shipping.

Pierwsze zawinięcie do Gdyni, do terminalu BCT odbędzie się 19 marca 2021 r. stakiem Greetje (nr IMO 9186388, GT 5056, nośność 6862 t, ładowność 658 TEU, 102 gniazda dla kontenerów chłodzonych).

Kolejne wizyty tego statku będą regularnie w każdy piątek w rotacji Gdynia-Oslo-Klajpeda.

Firma Viasea

Viasea to szybko rozwijający się norweski operator połączeń morskich shortsea, oferujący szybkie i niezawodne rozwiązania typu door-to-door w Europie Północnej, obsługujący dwa połączenia z Rotterdamu tygodniowo na ten moment.

Transport morski jest bardziej ekologiczną alternatywą w porównaniu do transportu drogowego, okazał się również bardziej opłacalny, a Viasea z pewnością stanowi niezawodną alternatywę.

Biuro w Gdyni

Osobą zarządzającą oddziałem firmy w Gdyni będzie: Pan Leszek Lange. Posiada on bogate doświadczenie zdobyte na kontenerowcach dowozowych zwanych feederami, żeglugi bliskiego zasięgu (shortsea) i w transporcie dalekomorskim (deep sea).

Z niecierpliwością czekam aby dołączyć do zespołu Viasea i wesprzeć naszych obecnych klientów. Z optymizmem patrzę na dalszy rozwój branży shortsea i feederowej wraz z zespołem firmy - mówi Leszek Lange.

rel (Viasea Shipping AS)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter