Żegluga

DP World, firma logistyczna z siedzibą w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i należący do niego armator P&O Ferries zaoferowali bezpłatny transport szczepionek przeciw Covid-19 do Wielkiej Brytanii.

Wielka Brytania to pierwszy zachodni kraj, który zatwierdził szczepionkę przeciw Covid-19 opracowaną przez amerykańskiego giganta farmaceutycznego Pfizer i jego niemieckiego partnera BioNTech. Rząd tego kraju zamówił 40 milionów dawek szczepionki, co powinno wystarczyć do zaszczepienia 20 milionów osób. 

Jesteśmy gotowi wspierać rząd w dostarczaniu wszystkich niezbędnych szczepionek do Wielkiej Brytanii - powiedział rzecznik DP World. – Co więcej, jesteśmy gotowi wykonać tę pracę za darmo.

Oczekuje się, że pierwsze dawki dwufazowej szczepionki zostaną wprowadzone w przyszłym tygodniu w całej Wielkiej Brytanii.

Szczepionka została opracowana w rekordowym czasie 11 miesięcy, a pierwotna analiza po trzech etapach badań z udziałem 42 000 osób wskazuje, że jest ona w 95% skuteczna.

Przełomowy krok rządu brytyjskiego jest uważany za prawdopodobny początek końca pandemii, która pochłonęła życie ponad 1,5 miliona ludzi na całym świecie.

W Polsce proces szczepień ma ruszyć w drugiej połowie stycznia 2021 roku. Rząd zamówił 45 mln dawek szczepionki przeciwko Covid-19. Szczepienia będą darmowe, dobrowolne i dwudawkowe. Mają być prowadzone najpierw wśród pracowników służb medycznych, mieszkańców domów pomocy społecznej, zakładów opiekuńczo-leczniczych, żołnierzy oraz osób starszych, powyżej 65. roku życia.

AL, z mediów

+1 ulotka producenta szczepionki covit19- omówienie jej
Witam, na stronie poniżej podanej jest omówienie przez dr.lekarza czynnego ,ulotki szczepionki na covit19 opublikowanej przez rząd angielski.My polacy mamy być zaszczepieni tym samym i praktycznie poddanym eksperymentowi medycznemu takiemu który nie był wykonamy nawet na zwierzętach. Polecam te omówienie wszystkim tym chcącym się zaszczepić jak i przeciwnikom szczepienia.
https://m.youtube.com/watch?v=WZN5sGYFPo4
07 grudzień 2020 : 09:15 Dociekliwy Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
-1 ulotka producenta szczepionki covit19- omówienie jej
Trafiłem na bardzo ciekawy wywiad odnośnie nowej szczepionki którą mamy być zaszczepieni i która jest już użyta do szczepienia w Anglii. Tamtejszy rząd na swojej stronie zamieścił ulotkę producenta i polska lekarka omawia ten oficjalny dokument i komentuje go. Bardzo polecam szybko go odsłuchać bo jak nic zostanie napewno zablokowany z powodu przerażających wiadomości co nam chcą zaszczepić.

https://m.youtube.com/watch?v=WZN5sGYFPo4
07 grudzień 2020 : 09:17 Dociekliwy Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Newsletter