Żegluga

Aplikacja Drogi wodne spopularyzuje turystykę wodną i zachęci wszystkich do tej formy spędzania wolnego czasu - ocenił w piątek minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

Szef resortu gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej uczestniczył w czwartek w konferencji poświęconej uruchomieniu aplikacji Drogi wodne. Jest ona przeznaczona - jak tłumaczył - dla wszystkich wodniaków: zarówno amatorów, jak i pasjonatów kajaków, motorówek i żagli.

Gróbarczyk wskazał, że obecnie w aplikacji znajduje się kilkanaście tras żeglugowych, turystycznych w każdym województwie. Dodał, że ten program będzie się rozwijał. "Każdy może sobie wymyślić drogę wodną, przesłać ją do Urzędu Żeglugi Śródlądowej bądź do nas, do ministerstwa, bądź na stronę, która będzie w tym celu uruchomiona" - wskazał. Zapewnił, że taka trasa będzie zweryfikowana i wpisana do aplikacji, jeżeli okaże się "bezpieczna i będzie się nadawała do turystycznej żeglugi".

Według Gróbarczyka aplikacja spopularyzuje turystykę wodną. "I zachęci wszystkich do tej firmy spędzania wolnego czasu, a przede wszystkim wakacji" - wskazał. 

autor: Magdalena Jarco, Michał Boroń

-9 Aplikacja
Przydała by się aplikacja dla Morawieckiego do rządzenia Polską.
10 lipiec 2020 : 14:20 Rocco Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
+3 Tu sobie poczytaj o złodziejach z PO
.google.com/search?rlz=1C1AVUA_enPL906PL906&ei=a48 IX_eUAo-vUpLgvMgM&q=aresztowania+vat&oq=aresztowan ia+vat&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAzICCAAyBggAEBYQHjIGCAAQ FhAeMgYIABAWEB5QAFgAYJxaaABwAHgAgAFYiAFYkgEBMZgBAK oBB2d3cy13aXo&sclient=psy-ab&ved=0ahUKEwi39ovzhcPq AhWPlxQKHRIwD8kQ4dUDCAw&uact=5
10 lipiec 2020 : 15:56 Makita Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
0 Aplikacje ogólnie
Tobie przydałaby się aplikacja sztucznej inteligencji, bo z naturalną widać nietęgo. Życzę zdrowia
13 lipiec 2020 : 06:51 Kazimierz Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Źródło:

Newsletter