Żegluga

Z powodu globalnej pandemii wirusa Covid-19, włoski armator przedłuża przerwę, aby chronić zdrowie i bezpieczeństwo gości, załogi oraz porty, do których zawijają statki.

Włoski armator statków Costa Cruises Costa ogłasza kolejną przerwę na wszystkie rejsy do 15 sierpnia 2020 r. oraz odwołuje wszystkie rejsy w Europie Północnej na resztę sezonu letniego 2020.

Decyzja związana jest z niepewnością dotyczącą stopniowego otwierania portów na statki wycieczkowe oraz z ograniczeniami, które mogą nadal obowiązywać w związku z przemieszczaniem się ludzi z powodu globalnej pandemii Covid-19.

Ponadto firma informuje również o odwołaniu wszystkich przyszłych rejsów statku Costa Victoria. Costa Cruises podejmuje kroki w celu poinformowania zarówno biur podróży, jak i klientów, których dotyczą te zmiany. Zapewni im ochronę zgodnie z obowiązującymi przepisami, które oferują najwyższą gwarancję w tej sytuacji awaryjnej.

W międzyczasie Costa Cruises współpracuje ze wszystkimi właściwymi organami w celu zdefiniowania protokołów zdrowotnych, by potencjalnie uruchomić rejsy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1

Newsletter