Żegluga

Wraz z nadejściem wiosny, na wody Odry i Zalewu Szczecińskiego wypłyną bliźniacze jednostki pasażerskie: Odra Queen i Peene Queen. Tym samym rozpoczyna się ich pierwszy sezon pod opieką Unity Line. Armator przejął statki w listopadzie ubiegłego roku, poszerzając tym samym swoją bogatą ofertę wycieczkową. Przygotowując się do otwarcia nowego sezonu, Unity Line dołożyło wszelkich starań, aby propozycje rejsów były zróżnicowane i atrakcyjne, a komfort podróżowania stał na wysokim poziomie.

Biznesowo, szkolnie, a może nad morze?

Od kwietnia, na pokładzie Odra Queen i Peene Queen, codziennie będzie można odbyć wycieczkę po szczecińskim porcie i dalej - do Trzebieży czy Stepnicy. A już od maja, ruszają rejsy do Świnoujścia. Warto tu zaznaczyć, że podczas majówki, tj. w dniach 01-05.05, Odra Queen będzie kursowała do nadmorskiego kurortu codziennie. Po tym terminie rejsy będą odbywać się tylko w weekendy i święta – i tak aż do końca września. Nowością w ofercie statków Białej Floty są rejsy do Betonowca na Jeziorze Dąbie. Pierwsze rejsy odbędą się już podczas zbliżającej się majówki. Odra i Peene Queen to m.in. cztery konkretne rodzaje wycieczek:

Rejs firmowy adresowany jest do wszystkich, którzy chcą zorganizować niebanalne spotkanie integracyjne czy biznesowe. Można zdecydować się na jedną z dostępnych tras lub wymyślić swoją własną.

Rejs krajoznawczy, to interesująca okazja dla zainteresowanych podziwianiem Szczecina z perspektywy wody. Do wyboru są dwie trasy, które prezentują ciekawe i urokliwe zakątki miasta i okolic.

Rejs edukacyjno-krajoznawczy adresowany jest do młodzieży szkolnej. Taka wycieczka może stanowić świetne urozmaicenie dla tradycyjnie rozumianej lekcji. Nauka poza murami szkoły pobudzi dziecięcą ciekawość i wyobraźnię, a przy okazji zintegruje klasę.

Świnoujście. Rejs turystyczno-krajoznawczy. Start o 8:00 z nabrzeża przy Wałach Chrobrego. Kwadrans po 11:00 cumowanie w Świnoujściu i rejs powrotny o 18:00. Świetna okazja, aby urokliwą podróż statkiem połączyć z wypoczynkiem na nadmorskiej plaży i wrócić znad morza nie stojąc w korkach.

Szczegółowe informacje na temat rejsów białej floty dostępne są na stronie internetowej >>>

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.3589 4.4469
EUR 4.6016 4.6946
CHF 4.4852 4.5758
GBP 5.4425 5.5525

Newsletter