Żegluga

Tylko do połowy września trwać będzie jeszcze współpraca dwóch popularnych przewoźników promowych – Stena Line i TT-Line. Obie firmy kooperowały na trasie Rostock-Trelleborg.

Dzięki wspólnie realizowanym działaniom, oba podmioty od marca 2016 r. udostępniały zarówno przestrzeń ładunkową, jak i tę dedykowaną pasażerom na trasie pomiędzy dwoma popularnymi portami w Niemczech i Szwecji. Współpraca odbywała się na bazie umowy swap, co pozwoliło przewoźnikom na rozszerzenie oferty. Za sprawą wspólnej propozycji i oferowaniu statków oraz pojemności, armatorzy mogli dodatkowo wzmocnić swoją pozycję w tym regionie.

- Konkurencja na tej trasie jest bardzo trudna i ma związek z sąsiadującymi połączeniami, a także mostem nad Sundem - mówił przed dwoma laty Ron Gerlach ze Stena Line, który dodał wówczas, że dzięki wspólnym działaniom można zaoferować większą częstotliwość kursów, a co za tym idzie także zwiększyć konkurencyjność serwisu ro-ro pomiędzy Rostockiem a Trelleborgiem, ale także zaprezentować atrakcyjniejszą ofertę turystom

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.2782 4.3646
EUR 4.5631 4.6553
CHF 4.4338 4.5234
GBP 5.3842 5.493

Newsletter