Żegluga

"Powiedz światu jak Polska jest piękna", tymi słowami został pożegnany 20 maja 2018 r. Dar Młodzieży, który wyruszył w rejs dookoła świata. Na potrzeby rejsu, firma Enamor stworzyła aplikację, dzięki której każdy z nas może „uczestniczyć” w tym wydarzeniu. 

Voyage Tracker (EVT)* służy analizie i monitorowaniu wybranego okresu podróży fregaty. Narzędzie określa dokładne położenie statku oraz średnią prędkość i kurs względem dna. Dodatkową funkcjonalność stanowi mini-blog, dokumentujący przebieg podróży. Korzystający z aplikacji znajdą na blogu zdjęcia z rejsu dookoła świata, a także krótkie historie o życiu i pracy załogi.

Wszyscy zainteresowani mogą podążać śladem Daru Młodzieży na stronie voyagetracker.enamor.pl

Dar Młodzieży podczas Rejsu Niepodległości 2018 zawinie do 22 portów z całego świata, a kulminacją wyprawy będzie udział żaglowca w Światowych Dniach Młodzieży w Panamie w dniach 22-27 stycznia 2019 roku.

*EVT (Vessel Tracker) pozwala na monitorowanie, wizualizację, analizę i prezentowanie wybranego okresu podróży zgodnie z danymi otrzymanymi z systemu ESOS 2.0 oraz innych systemów z rodziny SEEMP-SET. 

rel (Enamor)

1 1 1 1