Żegluga

Pasażerowie oraz klienci, którzy regularnie korzystają z oferty Irish Ferries i oczekują wejścia na trasę z Dublina nowego promu, muszą się uzbroić w cierpliwość. Wszystko przez opóźnienie w dostawie supernowoczesnej jednostki. Wiadomo już, że zmiana ta dotknie wiele tysięcy pasażerów.

Wcześniej zakładano, że prom W.B. Yeats pojawi się na linii pomiędzy Dublinem a Holyhead oraz Cherbourgiem już na początku lata tego roku. Termin ten jednak prawdopodobnie nie zostanie dotrzymany i – jak wynika z komunikatu przesłanego przez stocznię - powstająca w zakładach Flensburger Schiffbau-Gesellschaft (FSG) jednostka zostanie dostarczona odbiorcy prawdopodobnie z opóźnieniem.

Przewoźnik poinformował już, że oznacza to anulacje rejsów, które miały być realizowane nową jednostką w dniach od 12 do 29 lipca. Przedstawiciele Irish Ferries przyznali, że przesunięcie w dostawie nowego statku dotknie od 5 do 10 tysięcy pasażerów, którzy mieli już wykupione rezerwacje. Wszystkie te osoby otrzymały już stosowne powiadomienia. Pasażerowie mogą zdecydować się na przeprawę promem Oscar Wilde albo liczyć na pełen zwrot kosztów. Większość pasażerów zdecydowała się na przesiadkę na inny prom, obsługiwany przez Irish Ferries.

Więcej >>>

PromySkat.pl

+2 Ulysses powinie być kupiony przez Unity
Skoro Irish Ferries buduje kolejny prom, który od 2020 roku ma zastąpić pięknego i nowoczesnego Ulyssesa, który wtedy będzie miał 20 lat, co jak na statek tej klasy, regularnie serwisowany daje mu jeszcze lekko, kolejne 20 lat dobrego użytkowania. Ma ponad 4 km linii ładunkowej co daje mu możliwość jednorazowego zabrania 240 lor - może #UnityLine go kupi na trasę Świnoujście - Trelleborg i utrze nosa TT-Line ???
@UnityLine #UnityLine
26 kwiecień 2018 : 10:09 Dorian Odpowiedz | Cytuj | Zgłoś
1 1 1 1

Newsletter