Żegluga

CalMac Ferries przestrzega pasażerów przed możliwymi opóźnieniami na obsługiwanych przez tego operatora trasach. Jak wynika z zapowiedzi firmy, niedogodności takie stać się mogą zmorą klientów już w trakcie tegorocznego sezonu letniego.

Największy działający w Szkocji przewoźnik promowy obawia się, że coraz trudniej będzie dotrzymywać mu terminowości w zakresie obsługi rejsów. Przyczyną takiego stanu rzeczy ma być starzejąca się flota. Firma przestrzega, że już w trakcie szczytu tegorocznego sezonu letniego, który może się okazać rekordowy pod względem frekwencji, pasażerowie mogą napotykać na poważne problemy.

- Wymagamy wiele od naszej floty, a w istocie od naszych pracowników w tym najgorętszym czasie w roku - powiedział Robbie Drummond, który uważa, że pod względem liczby pasażerów w nadchodzących miesiącach będzie się odbywać śrubowanie wyników. - Wiem, że wszyscy są tu gotowi i z niecierpliwością wyczekują kolejnego pełnego sukcesów sezonu letniego. Ale jestem również bardzo świadomy obciążeń, jakimi będą poddawane nasze statki.

Więcej >>>

PromySkat.pl

1 1 1 1