Żegluga

Promy wyposażone zostaną w innowacyjny system od Telenor Maritime. To oznacza spore udogodnienia dla pasażerów, którzy korzystają z oferty fińskiego armatora.

Jak wyjaśnia przewoźnik, zastosowanie tego rozwiązania oznacza, że podczas podróży promem, znajdując się na środku morza, pasażerowie będą mogli nadal bezproblemowo komunikować się ze światem czy korzystać z wirtualnej rozrywki. Po fazie testów, które prowadzone były na jednej z jednostek, teraz system znajdzie się również na innych jednostkach ro-pax.

Firma Finnlines zdecydowała się postawić na znane i sprawdzone w branży morskiej rozwiązanie oferowane przez firmę Telenor Maritime. Jest to platforma łącząca w sobie usługi premium Wi-Fi, technologię Ka VSAT oraz łącze dosyłowe dla szerokopasmowych usług mobilnych. Oznacza to możliwość korzystania ze streamingu wideo, bezproblemowy kontakt z rodziną i przyjaciółmi czy niezawodny dostęp do serwisów społecznościowych.

- Wciąż poszukujemy sposobów na polepszenie doświadczeń klientów, stąd też lifting naszych statków, a serwis premium Wi-Fi pasuje idealnie do tego odnowionego konceptu - powiedział Kielo Vesikko z Finnlines. - Współpraca z Telenor Maritime jest produktywna, gładka, charakteryzuje się elastycznością i pozwala na osiągnięcie znaczących osiągnięć i doskonałych wyników.

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.2529 4.3389
EUR 4.5575 4.6495
CHF 4.4327 4.5223
GBP 5.3466 5.4546

Newsletter