Żegluga

Wzrost w zakresie przewozu towarów i nieco mniej pasażerów - tak w skrócie prezentują się wyniki uzyskane przez Brittany Ferries w ciągu minionych 12 miesięcy.

Popularny francuski przewoźnik opublikował właśnie dane za okres od listopada 2016 do października 2017 r. W skali minionych 12 miesięcy armatorowi udało się uzyskać wzrost w zakresie wielkości przewożonego frachtu - pod tym względem wzrost wyniósł 4 procent. W tym samym czasie nieco zmniejszyła się liczba pasażerów korzystających z przepraw oferowanych przez popularnego operatora promowego. We wspomnianym okresie ich liczba wyniosła 1 958 000. Spadek wyniósł 3 procent.

Największy wpływ na wskaźnik liczby pasażerów miały dane dotyczące najpopularniejszych przepraw - tych pomiędzy Francją a Anglią - na których ubyło 5 procent pasażerów. Sytuacji nie były w stanie uratować nawet wzrosty w aktywności odnotowane na trasach pomiędzy Irlandią a Francją oraz pomiędzy Wielką Brytanią i Hiszpanią, na których uzyskano wynoszący 5 procent progres.

Więcej >>>

PromySkat.pl

1 1 1 1

Newsletter