Żegluga

Jarosław Kotarski, obecny Prezes Zarządu Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A., dołącza do Zarządu POLSCA S.A., przekazali w komunikacie prasowym przedstawicicle spółki.

Jarosław Kotarski od wielu lat związany jest z branżą morską i promową. W latach 2010–2017 kierował spółką Unity Line. Obecnie pełni funkcję Prezesa Zarządu Polskiej Żeglugi Bałtyckiej S.A.

Jarosław Kotarski posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami żeglugowymi oraz wieloletnią praktykę w sektorze przewozów promowych. Jego wiedza i znajomość rynku będą istotnym wsparciem w realizacji naszych dalszych planów rozwojowych – mówi Paweł Pluto-Prądzyński, prezes zarządu POLSCA S.A.

Jednocześnie POLSCA S.A. dziękuje Panu Piotrowi Redmerskiemu za jego wkład w budowę i rozwój projektu POLSCA Baltic Ferries, podkreślono w komunikacie.

POLSCA S.A. jest największym polskim operatorem promowym na Morzu Bałtyckim. Spółka rozwija działalność w segmencie przewozów pasażerskich i cargo, koncentrując się na rozwoju połączeń, modernizacji floty oraz budowie silnej marki na rynku bałtyckim.

Rel
Fot. Sławomir Lewandowski / PortalMorski.pl

1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 3.6182 3.6912
EUR 4.2232 4.3086
CHF 4.5137 4.6049
GBP 4.8868 4.9856

Newsletter