Żegluga

Statki wycieczkowe Costa Cruises są gotowe do ponownego wypłynięcia. Zaoferują gościom ulepszone protokoły bezpieczeństwa.

Wypłynięcie flagowego statku Costa Smeralda zostało zaplanowane na 27 marca. Trasa pozostaje niezmieniona, oferując gościom możliwość odkrywania najpiękniejszych włoskich miejscowości podczas trzy i czterodniowych mini-rejsów lub w czasie 7-dniowego rejsu z wpłynięciem do Savony, La Spezii, Civitavecchia, Neapolu, Mesyny i Cagliari.

Od 1 maja Costa Smeralda wznowi także tygodniowe rejsy po zachodniej części Morza Śródziemnego zawijając m.in. do Włoch (Savona, Civitavecchia i Palermo), Francji (Marsylia) i Hiszpanii (Barcelona i Palma de Mallorca).

Costa Luminosa ponownie wyruszy na morze 2 maja, wypływając z Triestu, a następnego dnia z Bari, oferując tygodniowe rejsy po Grecji i Chorwacji.

Szczegóły wznowienia rejsów, Costa Cruises ustala z władzami krajowymi i lokalnymi poszczególnych krajów. Armator stosuje także Protokół Bezpieczeństwa Costa, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim pasażerom. Dokument zawiera zasady sanitarne wdrażane w ostatnich miesiącach, dotyczące wszystkich aspektów rejsów. Szczegóły tras i rezerwacji będą wkrótce dostępne na stronie www.costacruises.eu oraz w wybranych biurach podróży.

Wszystkie inne rejsy zaplanowane do końca maja zostaną odwołane. Costa Cruises na bieżąco informuje biura podróży i klientów o wprowadzonych zmianach.

rel (Costa Cruises)

0 Anonim
Rejsy DO Grecji i Chorwacji a nie PO redaktorze.
18 luty 2021 : 18:08 Gall | Zgłoś

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4956 4.5864
EUR 4.6217 4.7151
CHF 4.7769 4.8735
GBP 5.4572 5.5674

Newsletter