Żegluga

Operator promowy DFDS, utrzymujący połączenia m.in. między Wielką Brytanią, a Holandią i Francją, uspokaja pasażerów po ogłoszeniu przez rząd brytyjski nowych przepisów dotyczących kwarantanny dla osób przybywających z kontynentu.

Duński operator promowy będzie nadal obsługiwał trasy pasażerskie między Wielką Brytanią, Francją i Holandią. Firma oferuje Gwarancję Podróży z opcją bezpłatnej ponownej rezerwacji do 24 godzin przed rejsem. Wprowadzono szeroko zakrojone środki w celu przystosowania promów do podróży z zachowaniem zasady dystansu społecznego

W następstwie ogłoszenia przez rząd Wielkiej Brytanii, że Francja i Holandia zostały dodane do brytyjskiej listy krajów objętych kwarantanną, firma promowa DFDS zapewnia podróżnych, że będzie nadal realizować ich wakacyjne plany.

Firma, która obsługuje 57 rejsów dziennie na trasach z Dover do Calais i Dunkierki, trzy dziennie między Newhaven i Dieppe oraz codzienne rejsy między Newcastle a Amsterdamem, będzie nadal świadczyć usługi pasażerskie, aby ułatwić podróżowanie między Wielką Brytanią a kontynentem.

"Klienci z zakupionymi rezerwacjami lub rozważający rezerwację wakacji w Europie mogą być pewni, że będziemy nadal obsługiwać nasze trasy pasażerskie między Wielką Brytanią, Francją i Holandią. Chociaż mogły się zmienić ustalenia dotyczące tego, co muszą zrobić po powrocie z wakacji, nadal zapewniamy bezpieczny i relaksujący sposób podróżowania do kontynentu i z powrotem" - powiedział Kasper Moos, szef ds. krótkich tras i pasażerów w DFDS.

DFDS wdrożył szereg procedur i środków bezpieczeństwa na swoich statkach, aby umożliwić zachowanie dystansu społecznego i zapewnić dobre samopoczucie pasażerów i załogi. Obejmuje to ulepszone programy czyszczenia, zmniejszoną liczbę pasażerów na każdym ze statków, zapewnienie środków dezynfekujących do rąk we wszystkich punktach kontaktu z klientami oraz wprowadzenie obowiązku noszenia masek na pokładzie statków z Wielkiej Brytanii do Francji.

Na trasach z Dover do Francji wszystkie rezerwacje obejmują bezpłatny posiłek w restauracjach na pokładzie, co oznacza, że pasażerowie mogą uniknąć konieczności przerywania podróży na posiłek przed wejściem na pokład. Punkty gastronomiczne na pokładzie promów na trasie z Newcastle do Amsterdamu dają pasażerom możliwość wspólnego posiłku, choć z zachowaniem dystansu.
Podczas dokonywania rezerwacji online można zarezerwować kolację i śniadanie.

Dla większego spokoju pasażerów, DFDS oferuje podróżującym na swoich trasach z Dover i Newcastle Gwarancję Podróży, co oznacza, że klienci mogą bezpłatnie anulować podróż i dokonać ponownej rezerwacji. Gwarancja Podróży dotyczy wszystkich rezerwacji na podróże do 31 grudnia 2020 roku, włącznie.

Pasażerowie powinni zapoznać się z najnowszymi poradami dotyczącymi podróży do Wielkiej Brytanii, Francji i Holandii w celu uzyskania wskazówek dotyczących samoizolacji oraz tego, czy muszą podać dane kontaktowe po przybyciu do portu docelowego.
Należy pamiętać, że wszyscy pasażerowie muszą mieć rezerwację na podróż przed przybyciem do portu.

rel (DFDS)

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.3937 4.4825
EUR 4.6494 4.7434
CHF 4.5871 4.6797
GBP 5.3969 5.5059

Newsletter