Żegluga

W najbliższym czasie przewozy promowe na Morzu Irlandzkim oraz przez kanał La Manche czeka mała rewolucja – w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To właśnie ten region zostanie zdominowany przez supernowoczesne jednostki.

Choć słowo brexit jest w ostatnim czasie odmieniane przez wszystkie przypadki, a analitycy przedstawiają różne czarne scenariusze, które dotknąć mogą w związku z tym również branżę transportową, to wiele wskazuje na to, że osoby i firmy korzystające z komunikacji promowej pomiędzy Irlandią a Wielką Brytanią, a także pomiędzy Wyspami oraz Europą kontynentalną nie mają się czego obawiać – przynajmniej, gdy chodzi o standard podróżowania. Plany armatorów, związane z wdrażaniem nowych promów, gdy chodzi o ten region, prezentują się naprawdę ambitnie.

W najbliższym czasie po wodach Morza Irlandzkiego oraz trasach łączących Wyspy z Europą kontynentalną pływać będzie w sumie dziewięć nowych jednostek. Jak twierdzą przedstawiciele branży, to nie tylko dobre wieści dla osób, które często korzystają z przepraw w tym rejonie, ale także dowód na to, że branża promowa w obszarze Morza Irlandzkiego oraz kanału La Manche cały czas rozkwita.

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.5462 4.638
EUR 4.6551 4.7491
CHF 4.7767 4.8731
GBP 5.5067 5.6179

Newsletter