Żegluga

Władze portu Rønne oraz firmy Molslinjen podpisały ważne porozumienie. Jak wynika z zawartej umowy, wysokość opłat w porcie ponoszonych przez armatora będzie uzależniona od liczby pasażerów przybywających na Bornholm.

Na zatwierdzonych właśnie uzgodnieniach skorzystać ma wiele podmiotów, w tym m.in. wyspa Bornholm oraz przedsiębiorstwa, których działalność opiera się na ruchu turystycznym. Więcej środków ma dzięki temu otrzymywać też Destination Bornholm. Kwoty wynikające ze wzrostu liczby pasażerów, przekładające się na upusty, otrzymywać ma bowiem właśnie ta organizacja turystyczna. Ona z kolei zamierza je inwestować w działania, które mają prowadzić do dalszego przyrostu liczby turystów odwiedzających wyspę. Ostatecznie beneficjentów podpisanego porozumienia ma być zatem wielu.

- Celem jest wsparcie starań Destination Bornholm ukierunkowanych na przyciągnięcie większej liczby turystów. My oczywiście jesteśmy zainteresowani osiągnięciem większej liczby upustów oraz zwiększeniem wielkości przewozów - powiedział Carsten Jensen z Molslinjen, który nie kryje zadowolenia, że zarówno Molslinjen, jak i władze portu Rønne mają tę samą wizję i podążają tą samą ścieżką. Wszystko to odbywa się z korzyścią dla wyspy Bornholm.

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4211 4.5105
EUR 4.6616 4.7558
CHF 4.6132 4.7064
GBP 5.4337 5.5435

Newsletter