Żegluga

Grupa Tallink została doceniona w trakcie odbywających się niedawno w Chinach targów turystycznych. Europejski armator otrzymał nagrodę za wysiłki na rzecz dostosowania swojej oferty do potrzeb chińskich gości.

Turyści z Dalekiego Wschodu często obierają Europę za cel swoich wakacyjnych wojaży. Wielu z nich po Starym Kontynencie przemieszcza się promami. Wśród nich coraz liczniejszą grupę stanowią pasażerowie z Chin. Nic dziwnego, że wielu przewoźników stara się sprofilować swoją ofertę pod oczekiwania gości z Państwa Środka czy ułatwić im korzystanie z tego środka transportu. Podobne działania realizuje również Tallink. Przewoźnik za swoje wysiłki właśnie otrzymał nagrodę.

Laury rozdano w trakcie największych w Azji targów poświęconych turystyce. Jednym z ważnych punktów programu targów jest rozdanie nagród CTW Chinese Tourist Welcome Awards. Grupa Tallink otrzymała główną nagrodę w jednej z kategorii. Nagroda Gold CTW Awards przypadła jej w dziedzinie innowacyjności produktów. Nagroda CTW jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wyznaczników jakości na chińskim rynku, gdy chodzi o turystykę zewnętrzną.

- Liczba chińskich oraz innych azjatyckich turystów podróżujących promami Tallink znacząco wzrosła w ostatnich latach i jako największy armator na Bałtyku odpowiednio przygotowaliśmy również nasz serwis, dzięki czemu możemy zaproponować turystom z Azji rodzaje serwisów i komfort, do jakiego są przyzwyczajeni - powiedział Paavo Nõgene, szef grupy Tallink.

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4211 4.5105
EUR 4.6616 4.7558
CHF 4.6132 4.7064
GBP 5.4337 5.5435

Newsletter