Żegluga

Oferowane przez HH-Ferries połączenie Helsingborg-Helsingör wciąż rośnie w siłę. Po ubiegłorocznych rekordach przewoźnik idzie za ciosem. Z oceny firmy wynika, że tegoroczny rezultat może być jeszcze lepszy od ubiegłorocznego.

Linia funkcjonująca pod marką Scandlines Helsingborg-Helsingör ma za sobą kolejne doskonałe miesiące. Firma poinformowała, że w zakresie liczby przewiezionych pojazdów ciężarowych w tygodniu dziesiątym i jedenastym odnotowała wzrost na poziomie 8 procent w porównaniu z tym samym okresem roku ubiegłego.

- Nasi klienci frachtowi doceniają precyzję, stabilność oraz wysoki poziom serwisu, który oferujemy, by podtrzymać naszą reputację pływającego mostu na Sundzie - powiedział Peter Kesting z HH Ferries Group. - Wiemy także, że nasi klienci zwracają w szczególności uwagę na fakt, że oferujemy wariant najkrótszego połączenia przez Sund i w ten sposób gwarantujemy oszczędności rzędu 50 kilometrów w każdym kierunku. Oprócz korzyści dla środowiska wiąże się to z niższymi kosztami, krótszym czasem spędzonym za kierownicą, a także możliwością wypoczynku dla kierowców podczas rejsu.

Więcej >>>

PromySkat.pl

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Zaloguj się

1 1 1 1
Waluta Kupno Sprzedaż
USD 4.4211 4.5105
EUR 4.6616 4.7558
CHF 4.6132 4.7064
GBP 5.4337 5.5435

Newsletter